×
Ürünler Sepete Eklendi

Sosyal Medya Üzerinde Firma Adımızın Kullanımı Hakkında

!!!ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME!!!
Sayın Takipçilerimiz,
Sosyal paylaşım siteleri (İnstagram Telegram vb.) üzerinden gümrük mallarını sattığını söyleyen bir kişi; firmamıza ait Kınıklı şubesinin adresini paylaşıp, resmi firma bilgilerimiz olan Has Yılmaz Gümrük Eşyaları Teks. İnş. San. Tic. Ltd. Şti ünvanını bilgimiz haricinde kullanmaktadır.
Yine bu şahıs sadece Whatsapp işletme hesabından iletişime geçmektedir. İlk mesajında müşteri isterse Denizli’den elden teslim edilebileceğini söylemektedir. İlk önce sahte bir e-fatura düzenleyip havaleyi aldıktan sonra Ptt kargo ya da Denizli’den elden alınabileceğini belirtmektedir.
Yukarıda belirtmiş olduğumuz konuyla ilgili olarak tarafımızca savcılığa gerekli hukuki başvurular yapılmıştır. Bizim adımızı kullanarak yapılan bu tür çirkin olaylardan dolayı oluşabilecek olumsuzluklar firmamızın sorumluluğunda değildir. Kamuoyuna duyurulur.
Sosyal medya bu tür mağduriyetlerin yaşanmasına açık bir platformdur. Lütfen sosyal medya üzerinden alışveriş yaparken firmaların bilgilerini birkaç kanaldan teyit ediniz. Firmamızın satış yaptığı siteler adresleri ve telefon numaraları internet üzerinde mevcuttur. Bilgilerimizi bu site ve adreslerden kontrol edebilirsiniz.
Saygılarımızla.
Has Yılmaz Gümrük Eşyaları Ltd. Şti

Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap